Vše o vstupenkách

Zahájení prodeje vstupenek na LVHF 2023

St 15. března 2023

Zveřejnění programu LVHF 2023

St 15. března 2023

 

Zákaznická linka

 

Rádi byste získali informace o programu, udělali telefonickou či emailovou rezervaci nebo vyřešili problém s vašimi vstupenkami? Kontaktujte nás v pracovní dny od 9.30 do 16.30 hodin telefonicky nebo emailem. V době konání festivalu jsme tu pro vás denně včetně víkendů od 8.00 do 18.00. Kontakty na zákaznickou linku: T +420 774 710 621 | prodej@lvhf.cz

 

Jak si můžete zakoupit či rezervovat vstupenku?

 

 

Jak zakoupit více koncertů najednou?

 

Tlačítko „Koupit vstupenku“ vám standardně nabídne možnost nákupu vstupenek na jeden konkrétní koncert. Chcete-li na jednu platbu zakoupit vstupenky na více koncertů najednou, rezervujte vstupenky přes naši zákaznickou linku telefonicky na čísle +420 774 710 621 nebo emailem na adrese prodej@lvhf.cz. Platba rezervace je v takovém případě možná kartou online, hotově prodejních místech LVHF nebo na fakturu (pouze pro podnikatele s platným IČ).

 

Způsob platby a převzetí vstupenek

 

1. eVstupenka (elektronická vstupenka)

Důležité upozornění: Provádět rezervace vstupenek s pozdější splatností a možnost placení vstupenek na fakturu přes on-line nákupní formulář je možné do 2. září 2022. Po tomto termínu jsou k dispozici výhradně platby on-line platební kartou, bankovním převodem do 24 hodin, službou Google Pay, Apple Pay a benefit kartami Edenred, Benefit Plus a Benefity. Děkujeme za pochopení.

2. Tištěná vstupenka

3. Rezervace telefonicky nebo emailem

 

Ceny jednotlivých vstupenek

 

Ceny jednotlivých vstupenek jsou uvedeny v detailu každého koncertu. Tyto ceny jsou ze strany LVHF konečné s výjimkou případných poplatků za platební transakce na straně kupujícího.

 

Slevy

Klienti festivalu mohou využít následujících slev.

 

Senioři 65+
Senioři starší 65 let mohou uplatnit slevu 5 % do všech kategorií. Sleva je k dispozici on-line.

Sleva pro děti mladší 15 let
Děti mladší 15 let mohou uplatnit slevu 50 % do všech kategorií. Sleva je k dispozici on-line.

Držitelé karty ISIC
Držitelé karty ISIC mohou uplatnit slevu 5 % do všech kategorií. Sleva je k dispozici on-line.

Držitelé průkazu ZTP
Držitelé průkazů ZTP (1 osoba) mohou uplatnit slevu 50 % do všech kategorií. Sleva je k dispozici on-line.

Držitelé průkazu ZTP-P
Držitelé průkazu ZTP-P (1 osoba) mohou uplatnit slevu 50 % + slevu 50 % pro svůj doprovod do všech kategorií. Slevu nelze uplatnit on-line, ale pouze v prodejních místech LVHF.

Vážení zákazníci, děkujeme, že věnujete pozornost těmto upozorněním týkajícím se zvýhodněných vstupenek.

Děkujeme za pochopení

 

Reklamace vstupenek

Věříme, že k vrácení vstupenek na naše koncerty nebude důvod, ale pokud přece, veškeré informace týkající se reklamace vstupenek najdete v našich Obchodních podmínkách.

 

Neobdrželi jste svou eVstupenku do jedné hodiny od zakoupení?

V tomto případě prosíme urychleně (nejpozději do 24 hodin) kontaktovat společnost GoOut na T +420 222 703 070 nebo e-mailové adrese info@goout.cz. Pro tyto účely bude nutné sdělit GoOut vaše jméno, příjmení a e-mail, který jste zadal(a) při nákupu do své objednávky. Před nákupem či rezervací vstupenek doporučujeme zkontrolovat dostatečnou kapacitu vaší emailové schránky, nastavení spam filtrů a kvalitu internetového připojení.

Zadali jste do objednávky omylem špatnou emailovou adresu?

Kontaktujte naši zákaznickou linku.

Ztratili jste nebo zničili své vstupenky?

Za ztracené či zničené vstupenky se dle Obchodních podmínek LVHF neposkytuje náhrada, nicméně zavolejte nám na naši zákaznickou linku. Dle možností se vám budeme snažit pomoci. Pokud jste zakoupili eVstupenku, měli byste ji mít bezpečně uloženou ve svém e-mailu či mobilním telefonu nebo v PDF ve svém počítači. Pokud chcete mít úplnou jistotu, doporučujeme před nákupem vstupenek registraci na portálu www.goout.cz. Vaše nákupy se tak budou přehledně ukládat do vašeho účtu.

Co dělat, když je koncert zrušen?

V případě zrušení koncertu vás budeme neprodleně kontaktovat na váš email či telefon uvedený v objednávce. Pokud je koncert zrušen bez náhrady, je vstupné vráceno v plné výši způsobem, kterým byla vstupenka uhrazena. V případě zakoupení vstupenky v pokladně (platba hotově nebo bezhotovostně platební kartou kartou) je nutné uplatnit reklamaci v místě nákupu. Pro úspěšnou reklamaci je nutné předložit původní vstupenku. Je-li reklamována eVstupenka či vstupenka s tiskem na pokladně uhrazená online, benefit kartami, bankovním převodem nebo na fakturu, je nutné kontaktovat písemně festival na adrese prodej@lvhf.cz a přiložit kopii vstupenky (PDF nebo scan). Prosíme vzít na vědomí, že reklamovat nelze vstupenky či eVstupenky zakoupené mimo prodejní síť LVHF.

 

Všeobecné podmínky

 

Přejít na program festivalu