Kontakty

Zákaznická linka LVHF

T +420 774 710 621 | prodej@lvhf.cz
Po-Pá: 9h30–16h30
Informace o programu | Nákup a rezervace vstupenek | Hromadné objednávky

 

Festivalový tým

MgA. Jiří Partyka

Umělecký ředitel festivalu
info@lvhf.cz

MgA. Žaneta Bartová

Produkce
+420 608 400 505
zaneta@lvhf.cz
Mluvené jazyky CZ, EN

Iva Nevoralová

PR & marketing advisor
+420 608 028 054
iva@lvhf.cz
Mluvené jazyky CZ, EN, DE, ES, FR

Mgr. Marie Holobrádková

PR & marketing region
+420 604 941 204
marie@lvhf.cz
Mluvené jazyky CZ, EN

Ing. Radka Šebková

Ekonomka
+420 602 323 263
radka@lvhf.cz
Mluvené jazyky CZ, EN

Ing. Ctirad Trunečka

Asistent produkce
+420 608 855 434
ctirad@lvhf.cz
Mluvené jazyky CZ, EN

Mgr. Stanislav Polanský

Zahraniční produkce pro Rakousko
+420 724 856 406
stanislav@lvhf.cz
Mluvené jazyky CZ, DE

Hana Schmidt

Asistent produkce a marketingu
+420 734 602 392
hana@lvhf.cz
Mluvené jazyky CZ, EN

LVHF z.s.

Chaloupky 760/37, Břeclav, 690 06
IČO: 04733703
DIČ: CZ04733703

Odběr novinek

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání těchto informací:
Informace o koncertech, vystupujících umělcích a vstupenkách na LVHF 2020.
>