Kalendář akcí

26. 08. / / 19:00

27. 08. / So / 19:00

Jugoprolog LVHF 2022

Kdo Bojan Ristić Brass Band (Srbsko)
Divanhana (Bosna a Hercegovina)
HarMálek Orchestr (Česká Republika)
Kde Soukromý: Hlohovec, Soukromý: Charvátská Nová Ves

24. 09. / So / 19:00

Dalibor Karvay & Vid Veljak & Filharmonie Bohuslava Martinů

Kdo Filharmonie Bohuslava Martinů
Robert Kružík, dirigent
Sólo Dalibor Karvay, housle (Slovenská republika)
Vid Veljak, violoncello (Chorvatsko)
Kde Zámecká jízdárna Valtice

25. 09. / Ne / 14:00

Přednáška: Příchod Charvátů na jižní Moravu

Kdo Miroslav Geršic, historik
Kde Havlíčkova vila, Břeclav–Poštorná

25. 09. / Ne / 17:00

Ensemble Illyrica & Josipa Bainac

Kdo Ensemble Illyrica (Chorvatsko)
Sólo Josefa Bainac, soprán (Chorvatsko)
Kde Zámek Mikulov

26. 09. / Po / 9:00

Edukační koncerty pro školy

Kdo Komorní soubor Moravia Brass Bandu
Kde Zámecká jízdárna Lednice, Zámecká jízdárna Valtice

28. 09. / St / 19:00

Cappella Mariana & Goeyvaerts String Trio

Kdo Cappella Mariana (Česká Republika)
Host Goeyvaerts String Trio (Belgie)
Kde Kostel sv. Jakuba Staršího Lednice

30. 09. / / 18:00

Aljoša Jurinić & Latica Anić

Kdo Aljoša Jurinić, klavír (Chorvatsko)
Host Latica Anić, violoncello (Chorvatsko)
Kde Zámeček Pohansko

1. 10. / So / 19:00

Luka Ljubas & Aljoša Jurinić & Latica Anić

Kdo Luka Ljubas, housle (Chorvatsko)
Aljoša Jurinić, klavír (Chorvatsko)
Latica Anić, violoncello (Chorvatsko)
Kde Zámecká jízdárna Lednice

2. 10. / Ne / 13:00

Přednáška: Barvy chorvatské Moravy

Kdo Lenka Kopřivová, místopředsedkyně Sdružení občanů chorvatské národnosti v ČR
Kde Chateau de Frontière (Hraniční zámeček)

2. 10. / Ne / 16:00

Talichovo kvarteto

Kdo Talichovo kvarteto (Česká Republika)
Kde Dianin chrám – Rendez-vous

7. 10. / / 19:00

Jiří Vodička & Barocco sempre giovane

Kdo Barocco sempre giovane (Česká Republika)
Sólo Jiří Vodička, housle (Česká Republika)
Kde Zámecké divadlo Valtice

8. 10. / So / 19:00

Nika Gorič & Boris Prýgl & Janáčkova Filharmonie Ostrava

Kdo Janáčkova Filharmonie Ostrava
Marko Ivanović, dirigent (Česká Republika)
Sólo Nika Gorič, soprán (Slovinsko)
Boris Prýgl, basbaryton (Česká Republika)
Kde Zámecká jízdárna Valtice