(CZ) Velká prázdninová soutěž!

Sorry, this entry is only available in Czech.

lednice chateau
 

Hrajte o slevové vouchery v hodnotě 900 Kč, možnost setkat se s umělci LVHF 2021 tváří v tvář a CD s věnováním!

 
Letošní ročník Lednicko-valtického hudebního festivalu je věnován hudbě benátského barokního hudebního mistra Antonia Vivaldiho a připomíná 1600 let od založení Benátek, města karnevalů, v němž se v roce 1678 Antonio Vivaldi narodil.
 
Zahrajte si s námi o nejoriginálnější, nejnápaditější benátskou masku jakoukoliv výtvarnou technikou! Kresba či malba na jakýkoliv materiál, bodypainting, paličkování, vyšívání – vše se počítá! Tématem nemusí být jen Benátky, ale výtvarné motivy místa, kde žijete, hudba, příroda, cokoliv vás baví a chtěli byste to výtvarně vyjádřit.

 

Podmínky soutěže

 
Krok 1. Vyrobte si svou masku. Inspiraci a šablony najdete níže na této stránce.
 
Krok 2. Vyfoťte se se svou maskou nebo natočte krátké video v prostředí, které přibližuje krásu místa, ve kterém žijete (příroda, architektura, domov…). Masku můžete mít na obličeji nebo ji jednoduše držte v ruce. Pro inspiraci pár fotografií. Foťte a točte jednoduše na mobil! Nehodnotíme kvalitu fotografie, ale originalitu a krásu Vaší masky.
 
LVHF benatske masky Masky (c) Kateřina Barancová & Nikol Hřebačková | Foto (c) Jan Miklín
 
Krok 3. Nahrajte fotografii nebo video na svůj profil na Facebooku nebo Instagramu. Opatřete příspěvek svým vzkazem, ve kterém označte Lednicko-valtický hudební festival (Facebook.com/lvhf.cz, @lvhf.cz) a vložte do něj hashtag #LVHF2021. Nezapomeňte svůj post takto označit, jinak se o něm nedozvíme! Příspěvek musí být veřejný.
Jak někoho označit v příspěvku na Instagramu
Jak někoho označit v příspěvku na Facebooku
 
Krok 4. Staňte se fanouškem facebookové stránky LVHF, anebo sledujte náš profil na Instagramu.
 
Krok 5. Deset nejkrásnějších masek odmění porota složená ze členů týmu LVHF a umělců festivalu slevovým voucherem v hodnotě 900 Kč, možností setkat se osobně s účinkujícími umělci koncertu, který si vyberete, a získat jejich podepsané CD s věnováním!
 

Termín

 
Své návrhy nám můžete zasílat do půlnoci 15. srpna. Vítěze vyhlásíme v pondělí 23. srpna. Nejlepší návrhy budeme s radostí sdílet na našich spřátelených profilech po celé Evropě!
 
Ukažte světu svou kreativitu! Udělejte si na nás o prázdninách čas a propagujte společně s LVHF krásu naší země a šikovnost lidí, kteří v ní žijí. Nejlepší snímky budeme publikovat na sociálních sítích našich evropských partnerů. Děkujeme! Tým LVHF

 

Šablony

 

 

Bodypainting