LVHF Čechomor (c) Igor Paliatka

Koncert kapely Čechomor přeložen na 28. května 2021!

Vážení příznivci festivalu, původně plánovaný sobotní koncert kapely Čechomor s Moravskou filharmonií Olomouc a Janem Kučerou 17. října 2020 byl z důvodu zákazu koncertů přeložen společně se setkáním s malířem a grafikem Antonínem Vojtkem na nový termín pá 28. května 2021. Místo a čas jsou nezměněny. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Budeme rádi, když nám zůstanete věrni a počkáte si na květnový termín. Pokud však přeci jenom potřebujete nebo chcete vstupenky vrátit, děkujeme, že tak učiníte do 31. října 2020 následujícím způsobem:

Nákup on-line

Pokud jste vstupenky zakoupili on-line (platba kartou, bankovním převodem nebo benefitními kartami), kontaktujte naši Zákaznickou linku 774 710 621 | prodej@lvhf.cz (Po-Pá 9:30–16:30). Peníze Vám budou vráceny stejným způsobem, jakým byly vstupenky zakoupeny.

Nákup v prodejním místě

Pokud jste své vstupenky zakoupili v některém z prodejních míst LVHF, je nutné vrátit je v tomto prodejním místě. Nezapomeňte si s sebou vzít jejich originál. Peníze Vám budou vyplaceny na základě jeho předložení. Otevírací doba a kontakty na prodejní místa LVHF

Děkujeme za pochopení, omlouváme se za komplikace a těšíme se v květnu na viděnou!

Tým LVHF

Share this post