Vše o vstupenkách

Zahájení prodeje vstupenek na LVHF 2021

Po 15. března 2021 v 10.00

Zveřejnění programu LVHF 2021

Čt 4. března 2021 v 10.00

 

Zákaznická linka

 

Rádi byste získali informace o programu, udělali telefonickou či emailovou rezervaci nebo vyřešili problém s vašimi vstupenkami? Kontaktujte nás v pracovní dny od 9.30 do 16.30 hodin telefonicky nebo emailem. V době konání festivalu jsme tu pro vás denně včetně víkendů od 8.00 do 18.00. Kontakty na zákaznickou linku: T +420 774 710 621 | prodej@lvhf.cz

 • Informace o programu
 • Telefonické a emailové rezervace vstupenek
 • Hromadné objednávky
 • Řešení problémů s nákupem vstupenek, reklamace

 

Jak si můžete zakoupit či rezervovat vstupenku?

 

 • On-line na www.lvfh.cz v sekci program. On-line vstupenku lze zakoupit nejpozději 60 minut před začátkem koncertu. Vstupenku můžete nově on-line rovněž rezervovat (platnost rezervace 3 dny). Na jeden koncert lze zakoupit či rezervovat maximálně 8 vstupenek.
 • V prodejních místech LVHF
 • Telefonicky na čísle +420 774 710 621 nebo emailem na adrese prodej@lvhf.cz
 • Zbylé vstupenky jsou k dispozici v místě konání koncertu vždy 60 minut před jeho začátkem

 

Jak zakoupit více koncertů najednou?

 

Tlačítko „Koupit vstupenku“ vám standardně nabídne možnost nákupu vstupenek na jeden konkrétní koncert. Chcete-li na jednu platbu zakoupit vstupenky na více koncertů najednou, rezervujte vstupenky přes naši zákaznickou linku telefonicky na čísle +420 774 710 621 nebo emailem na adrese prodej@lvhf.cz. Platba rezervace je v takovém případě možná kartou online, hotově prodejních místech LVHF nebo na fakturu (pouze pro podnikatele s platným IČ).

 

Způsob platby a převzetí vstupenek

 

1. eVstupenka (elektronická vstupenka)

 • Forma doručení: Vstupenka vám bude doručena e-mailem v PDF a zároveň na vaše mobilní zařízení na kontakty uvedené při nákupu vstupenky. Při kontrole vstupenek lze předložit tištěné PDF nebo elektronickou vstupenku na mobilním zařízení.
 • Způsob platby: Platbu vstupenek lze provést on-line platební kartou, bankovním převodem (do 24 hodin), službou Google Pay, benefit kartami Edenred, Benefit Plus a Benefity nebo na fakturu, jste-li podnikatel s platným IČ (splatnost 10 dnů). V případě rezervace je nutné vstupenku uhradit do stanoveného termínu („Platnost rezervace“). Úhradu rezervace lze provést kartou on-line nebo v pokladnách LVHF.
 • Správa účtu: Chcete-li spravovat své vstupenky ve svém účtu, je nutné se před zahájením nákupu registrovat na www.goout.cz  a uvést do objednávky email použitý v registraci.

Důležité upozornění: Provádět rezervace vstupenek s pozdější splatností a možnost placení vstupenek na fakturu přes on-line nákupní formulář je možné do 31. srpna 2020. Po tomto termínu jsou k dispozici výhradně platby on-line platební kartou, bankovním převodem do 24 hodin, službou Google Pay a benefit kartami Edenred, Benefit Plus a Benefity. Děkujeme za pochopení.

2. Tištěná vstupenka

 • Vstupenku lze uhradit v hotovosti nebo bezhotovostně přímo v prodejních místech LVHF. Otevírací doba pokladen a bezhotovostní platba se řídí možnostmi jednotlivých prodejních míst.

3. Rezervace telefonicky nebo emailem

 • Rezervaci lze udělat rovněž telefonicky na čísle +420 774 710 621 nebo emailem na adrese prodej@lvhf.cz. Platnost rezervace je 3 kalendářní dny. Do své objednávky uveďte své kontaktní údaje (jméno a příjmení, číslo mobilního telefonu, email – tyto položky jsou povinné), název, termín, místo a čas koncertu, indikujte cenovou kategorii vstupenek a vámi preferovaná místa (řada, sedadlo). V případě žádosti o vystavení faktury (pouze pro firemní zákazníky s IČ) uveďte rovněž své fakturační údaje (název firmy, sídlo firmy, IČ, DIČ). Splatnost faktury je 10 dnů.
 • Objednávky jsou vyřizovány dle data doručení.
 • Vstupenky lze doručit elektronicky jako eVstupenky, připravit k osobnímu vyzvednutí v některém z prodejních míst festivalu nebo odeslat kurýrem na účet zákazníka.
 • Způsob platby rezervace je primárně nastavován kartou online s doručením eVstupenky (elektronické vstupenky). Pokud chcete vstupenky zaplatit a vytisknout v prodejním místě nebo na fakturu se zasláním kurýrní službou, prosíme připsat váš požadavek do objednávky.

 

Ceny jednotlivých vstupenek

 

Ceny jednotlivých vstupenek jsou uvedeny v detailu každého koncertu. Tyto ceny jsou ze strany LVHF konečné s výjimkou případných poplatků za platební transakce na straně kupujícího.

 

Slevy

Klienti festivalu mohou využít následujících slev.

 

Senioři 65+
Senioři starší 65 let mohou uplatnit slevu 5 % do všech kategorií. Sleva je k dispozici on-line.

Sleva pro děti mladší 15 let
Děti mladší 15 let mohou uplatnit slevu 50 % do všech kategorií. Sleva je k dispozici on-line.

Držitelé karty ISIC
Držitelé karty ISIC mohou uplatnit slevu 5 % do všech kategorií. Sleva je k dispozici on-line.

Držitelé průkazu ZTP
Držitelé průkazů ZTP (1 osoba) mohou uplatnit slevu 50 % do všech kategorií. Sleva je k dispozici on-line.

Držitelé průkazu ZTP-P
Držitelé průkazu ZTP-P (1 osoba) mohou uplatnit slevu 50 % + slevu 100 % pro svůj doprovod do všech kategorií. Slevu nelze uplatnit on-line, ale pouze v prodejních místech LVHF.

Vážení zákazníci, děkujeme, že věnujete pozornost těmto upozorněním týkajícím se zvýhodněných vstupenek.

 • Poskytované slevy nelze slučovat.
 • Při vstupu do sálu je festival oprávněn požadovat po držiteli vstupenky předložení platného dokladu, na jehož základě byla poskytnuta sleva (ISIC, OP, průkaz ZTP a ZTP-P). Pokud doklad předložen není, má pořadatel právo podmínit vstup na koncert doplatkem do výše plné ceny vstupenky v dané kategorii.

Děkujeme za pochopení

 

Reklamace vstupenek

Věříme, že k vrácení vstupenek na naše koncerty nebude důvod, ale pokud přece, veškeré informace týkající se reklamace vstupenek najdete v našich Obchodních podmínkách.

 

Neobdrželi jste svou eVstupenku do jedné hodiny od zakoupení?

V tomto případě prosíme urychleně (nejpozději do 24 hodin) kontaktovat společnost GoOut na T +420 222 703 070 nebo e-mailové adrese info@goout.cz. Pro tyto účely bude nutné sdělit GoOut vaše jméno, příjmení a e-mail, který jste zadal(a) při nákupu do své objednávky. Před nákupem či rezervací vstupenek doporučujeme zkontrolovat dostatečnou kapacitu vaší emailové schránky, nastavení spam filtrů a kvalitu internetového připojení.

Zadali jste do objednávky omylem špatnou emailovou adresu?

Kontaktujte naši zákaznickou linku.

Ztratili jste nebo zničili své vstupenky?

Za ztracené či zničené vstupenky se dle Obchodních podmínek LVHF neposkytuje náhrada, nicméně zavolejte nám na naši zákaznickou linku. Dle možností se vám budeme snažit pomoci. Pokud jste zakoupili eVstupenku, měli byste ji mít bezpečně uloženou ve svém e-mailu či mobilním telefonu nebo v PDF ve svém počítači. Pokud chcete mít úplnou jistotu, doporučujeme před nákupem vstupenek registraci na portálu www.goout.cz. Vaše nákupy se tak budou přehledně ukládat do vašeho účtu.

Co dělat, když je koncert zrušen?

V případě zrušení koncertu vás budeme neprodleně kontaktovat na váš email či telefon uvedený v objednávce. Pokud je koncert zrušen bez náhrady, je vstupné vráceno v plné výši způsobem, kterým byla vstupenka uhrazena. V případě zakoupení vstupenky v pokladně (platba hotově nebo bezhotovostně platební kartou kartou) je nutné uplatnit reklamaci v místě nákupu. Pro úspěšnou reklamaci je nutné předložit původní vstupenku. Je-li reklamována eVstupenka či vstupenka s tiskem na pokladně uhrazená online, benefit kartami, bankovním převodem nebo na fakturu, je nutné kontaktovat písemně festival na adrese prodej@lvhf.cz a přiložit kopii vstupenky (PDF nebo scan). Prosíme vzít na vědomí, že reklamovat nelze vstupenky či eVstupenky zakoupené mimo prodejní síť LVHF.

 

Všeobecné podmínky

 • Zakoupené vstupenky nelze vyměňovat nebo vracet. K vrácení vstupného dojde pouze v případě zrušení koncertu bez náhrady.
 • Za ztracené vstupenky se neposkytuje náhrada.
 • Pořadatel neodpovídá za vstupenky zakoupené mimo oficiální prodejní místa LVHF.
 • Po zahájení koncertu ztrácí návštěvník v zájmu zajištění nerušeného zážitku nárok na své místo v sále a bude uveden na dostupná volná místa pořadatelem, a to výhradně o přestávkách či při potlesku. Děkujeme za pochopení.
 • Změny v programech, účinkujících, termínech či místech konání akce jsou vyhrazeny a neopravňují k vrácení vstupného. Veškeré změny jsou zveřejňovány na www.lvhf.cz.
 • Fotografování, pořizování audio a video záznamů, používání mobilních telefonů a jiných elektronických zařízení během koncertu je zakázáno.
 • Zakoupením vstupenky bere kupující na vědomí a souhlasí s pořizováním a zveřejňováním fotografických a audiovizuálních záznamů z akce, které mohou zachycovat účastníky akce, pořizovaných z důvodu oprávněného zájmu LVHF.
 • Podrobné znění Obchodních podmínek LVHF.

 

Přejít na program festivalu