Magazín Pálava 2021

Two pages about LVHF 2021 to read in Pálava magazine. Holiday interview with soprano Patricia Janečková, who will premiere a newly discovered concert aria by Antonio Vivaldi in Břeclav-Poštorná on 10 October 2021

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Čerstvá série magazínů Look at it je opět věnována turisticky atraktivním místům na Moravě a zajímavým akcím, které tento region nabízí. Nalistujete-li v časopisu Pálava strany 18 a 19, můžete si přečíst nejen zajímavosti o letošním festivalu, ale i prázdninově laděný rozhovor se sopranistkou Patricií Janečkovou, která vystoupí 10. října v Břeclavi. Jaký je její prázdninový sen? Objevuje ráda nové světy? Jaký vztah má k LVHF?

Tištěné časopisy jsou distribuovány zdarma v hotelích, informačních centrech a na veletrzích a výstavách zaměřených na cestovní ruch. Najdete je také při cestování Pendolinem nebo na letištích v Ostravě, Brně či Pardubicích.

Tak hezké čtení!

Magazin Paliva 2021

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email