LVHF Čechomor (c) Igor Paliatka

(CZ) Koncert kapely Čechomor se přesouvá na 24. června 2022

Leider ist der Eintrag nur auf Tschechisch und Amerikanisches Englisch verfügbar. Der Inhalt wird in der Standard-Sprache dieser Website angezeigt. Sie können einen Link anklicken, um zu einer anderen verfügbaren Sprache zu wechseln.

Z důvodu stále nevyjasněných podmínek pro konání kulturních akcí ze strany vlády České republiky a vysokého rizika zrušení akce několik dnů před jejím konáním jsme nuceni přeložit původně plánovaný koncert kapely Čechomor s Moravskou filharmonií Olomouc ze dne 28. května 2021 na náhradní termín pátek 24. června 2022. Místo a čas zůstávají beze změny. Za vzniklé komplikace se omlouváme.

 

Vstupenky

Pokud se rozhodnete ponechat si své vstupenky, tyto zůstávají v platnosti. Jako poděkování za Vaši trpělivost a loajalitu Vám bude zaslán kód na 5% slevu na kterýkoliv z koncertů LVHF 2022, uplatnitelný od zahájení prodeje 15. března 2022.
Pokud se z jakéhokoliv důvodu rozhodnete své vstupenky vrátit, jsou k dispozici tyto varianty:

1) Darování vstupného
Vaše vstupenka bude sice vrácena, její hodnotu si však bude moci festival ponechat jako dar. V těchto nelehkých časech Vám budeme velice vděčni, pokud tuto možnost zvážíte, neboť příjmy ze vstupného tvoří téměř 15 % rozpočtu LVHF, jsou pro něj tedy klíčové. Pokud nám svou vstupenku darujete, zašleme Vám do konce června potvrzení o daru. Dar mohou uplatnit právnické i fyzické osoby včetně zaměstnanců v daňovém přiznání za rok 2021. Podmínky odečtu zasíláme níže.

 

2) Převedení vstupenky na poukaz
Pokud si nemůžete vstupenky na Čechomor z nějakého důvodu ponechat, ale jste fanoušky LVHF, nabízíme převedení hodnoty Vaší vstupenky na poukaz, který bude možné uplatnit na kterýkoliv z koncertů LVHF 2022. Poukaz Vám bude zaslán elektronicky a bude možné ho uplatnit jak online, tak v prodejních místech LVHF. Podmínky uplatnění poukazu jsou k dispozici zde (s časovým posunem do roku 2022). Termín festivalu 2022 je od 24. září do 8. října. Program bude mixem klasické hudby a world music se zaměřením na Balkán. Pokud byste měli s uplatněním poukazu problém, bude ho možné do 31. května 2022 vrátit.

 

3) Vrácení vstupenky (storno)
Vaše vstupenka bude zneplatněna a vstupné vráceno v plné výši způsobem, jakým byla vstupenka zakoupena.

 

Podmínky vracení vstupenek

Tyto zásady platí pro variantu 1), 2) i 3)
Vstupenky mohou být vráceny nejpozději do pondělí 31. května 2021
Vstupenky mohou být vráceny výhradně způsobem, jakým byly zakoupeny (online nebo v prodejních místech)

Postup vrácení eVstupenky
Kontaktujte nás na email prodej@lvhf.cz a do přílohy emailu vložte své eVstupenky. Do těla emailu uveďte emailovou adresu, ze které byla vstupenka zakoupena, a způsob, jakým chcete vstupenku vrátit (dar, poukaz, storno).

Postup při nákupu v prodejních místech LVHF

  • Na prodejní místa se, prosíme, obracejte pouze v případě, že chcete své vstupenky stornovat (varianta 3). Pokud si přejete vyměnit je za poukaz nebo je festivalu ponechat jako dar, kontaktujte zákaznickou linku festivalu na emailové adrese prodej@lvhf.cz nebo tel. 774 710 621.
  • Vstupenky mohou být vráceny pouze v místě, kde byly zakoupeny.
  • Prosíme nejprve kontaktovat prodejní místo telefonicky a domluvit si termín a čas Vaší návštěvy.
  • Prosíme vzít si s sebou originál Vaší vstupenky. Peníze Vám budou vráceny pouze na základě jeho předložení. Děkujeme za pochopení.

Kontakty na prodejní místa
TIC Lednice, Zámecké nám. 68
T +420 733 531 874

TIC Valtice, nám. Svobody 4
T +420 734 256 709

TIC Mikulov, Náměstí 158/1
T +420 724 987 900

Břeclav CK Travel Club/naproti kinu Koruna, U Tržiště 1029/17
T +420 602 734 290

_______________________

Dar

Podmínky pro fyzické osoby, včetně zaměstnanců, podle § 15 odst. 5 zákona o daních z příjmu 

Od základu daně mohou fyzické osoby (včetně zaměstnanců) odečíst hodnotu poskytnutých bezúplatných plnění (darů), pokud úhrnná hodnota bezúplatných plnění (darů) ve zdaňovacím období (kalendářní rok) přesáhne 2 % ze základu daně anebo činí alespoň 1000 Kč. V úhrnu lze odečíst nejvýše 15 % ze základu daně. Osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ) uplatňují odpočet darů z daní přímo ve svém daňovém přiznání. Zaměstnanci, kteří si podávají vlastní daňové přiznání, uplatní odpočet obdobně jako OSVČ – tedy ve svém daňovém přiznání. Zaměstnanci, jimž daňové vyrovnání zpracovává zaměstnavatel, předkládají potvrzení o poskytnutí daru své mzdové účtárně jednou ročně, nejpozději do poloviny února, a to za celý předchozí rok. Snížení daňového základu se následně projeví v rámci daňového vyrovnání ve vyšší březnové výplatě.

 

Podmínky pro právnické osoby podle § 20 odst. 8 zákona o daních z příjmu

Od základu daně mohou právnické osoby odečíst hodnotu bezúplatných plnění (darů), pokud hodnota bezúplatných plnění (darů) činí alespoň 2000 Kč. V úhrnu lze odečíst nejvýše 10 % z již sníženého základu daně. Pro daňové účely musí jít tedy minimálně o dar ve výši alespoň 2000 Kč.

Teile diesen Beitrag

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email