Magazín Pálava 2021

Zwei Seiten über LVHF 2021 in der Zeitschrift Pálava zu lesen. Urlaubsinterview mit der Sopranistin Patricia Janečková, die am 10. Oktober in Břeclav-Poštorná eine neu entdeckte Konzertarie von Antonio Vivaldi uraufführen wird

Leider ist der Eintrag nur auf Tschechisch verfügbar. Der Inhalt wird unten in einer verfügbaren Sprache angezeigt. Klicken Sie auf den Link, um die aktuelle Sprache zu ändern.

Čerstvá série magazínů Look at it je opět věnována turisticky atraktivním místům na Moravě a zajímavým akcím, které tento region nabízí. Nalistujete-li v časopisu Pálava strany 18 a 19, můžete si přečíst nejen zajímavosti o letošním festivalu, ale i prázdninově laděný rozhovor se sopranistkou Patricií Janečkovou, která vystoupí 10. října v Břeclavi. Jaký je její prázdninový sen? Objevuje ráda nové světy? Jaký vztah má k LVHF?

Tištěné časopisy jsou distribuovány zdarma v hotelích, informačních centrech a na veletrzích a výstavách zaměřených na cestovní ruch. Najdete je také při cestování Pendolinem nebo na letištích v Ostravě, Brně či Pardubicích.

Tak hezké čtení!

Magazin Paliva 2021

Teile diesen Beitrag

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email