LVHF sbírka na pomoc jižní Moravě pro Nadaci Via

Darujte a my obdarujeme Vás. Podpořte s LVHF dárcovskou výzvu Nadace Via na pomoc jižní Moravě

Je tomu týden, co se ničivé tornádo prohnalo jen kousek od domova koncertů Lednicko-valtického hudebního festivalu. I my jsme přiložili ruku k dílu a kromě odklízení trosek jsme se zapojili také do dárcovské výzvy Nadace Via na pomoc jižní Moravě. Projekt LVHF nese název Darujte a my obdarujeme Vás a je možné do něj přispívat až do 26. července.

 
Rádi bychom pro něj vybrali částku 150 000 Kč. Pokud stále hledáte, jak pomoci, a máte rádi Lednicko-valtický hudební festival, podpořte, prosíme, do 26. července tuto naši iniciativu. 15 nejštědřejších odměníme voucherem na vstupenky v hodnotě 900 Kč na letošní festival, včetně možnosti dostat se na již vyprodané koncerty. Peníze plynou přímo na konto Nadace Via, která patří mezi nejdůvěryhodnější v České republice a prostředky dále efektivně distribuuje potřebným.

 
Děkujeme z celého srdce za Vaše příspěvky. Lidé neuvěřitelně spojili své síly a pomáhají. K nápravě škod však bude zapotřebí nejen daleko více času, ale i finančních prostředků ❤️

 
Děkujeme, děkujeme, děkujeme!

Tým LVHF

 
Podpořit výzvu

 

Platební metody

Platební karta, rychlý bankovní převod, klasický bankovní převod
 

Svůj dar si můžete odečíst ze svého daňového základu. V roce 2021 až do výše 30 %!

Fyzické osoby mají dle zákona o daních z příjmu nárok na odpočet daru ze základu daně, pokud jejich úhrnná hodnota v kalendářním roce přesáhne 2 % ze základu daně nebo činí alespoň 1 000 Kč. Odečíst ale nelze více než 15 % ze základu daně. Novelou je pak přidáno, že „to neplatí pro zdaňovací období kalendářních let 2020 a 2021, za která lze v úhrnu odečíst vždy nejvýše 30 % základu daně“.
 
Právnické osoby mohou za podmínek daných ZDP hodnotu daru odečíst od základu daně pouze v případě, kdy celková hodnota darů za celý rok činí alespoň 2 000 Kč, ale odečíst nelze více než 10 % z již sníženého (podle § 34) základu daně. Nově je pak přidáno, že „to neplatí pro zdaňovací období, která skončila v období od 1. 3. 2020 do 28. 2. 2022, za která lze v úhrnu odečíst vždy nejvýše 30 % základu daně sníženého podle § 34“.
 
Potvrzení o daru obdržíte od Nadace Via.

 

Ať je jižní Morava opět rájem na Zemi!

 

 

Sdílet tento příspěvek

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email